NIE MA ZŁYCH PROJEKTÓW. SĄ TYLKO PROJEKTY ŹLE PRZYGOTOWANE.

O nas

„Być doradcą pierwszego wyboru na rynku małych i średnich przedsiębiorstw inwestujących w systemy ERP, cenionym za obiektywizm, bezstronność i kompetencje”

„Wiemy, że w inwestycjach w systemy ERP najważniejszy jest biznes. Systemy to jedynie narzędzia mające ułatwić firmie dążenie do realizacje celów biznesowych.

– Jesteśmy obiektywni

– Jesteśmy bezstronni

– Jesteśmy kompetentni

– Jesteśmy specjalistami od trudnych wyzwań.

Nie ma złych projektów – są tylko projekty źle przygotowane”.

Co nas wyróżnia:

Jesteśmy obiektywni
Jesteśmy bezstronni
Jesteśmy kompetentni
Jesteśmy specjalistami od trudnych wyzwań

Kim jesteśmy

Tworzymy zespół konsultantów-doradców i specjalizujemy się w bezpiecznym przeprowadzeniu klienta przez meandry wyboru odpowiedniego systemu wspierającego zarządzanie w jego przedsiębiorstwie.

W branży systemów ERP pracujemy od ponad 10 lat.

Liderem zespołu jest Eulalia Wierzbicka: „Przez wiele lat zajmowałam się sprzedażą systemów w mniejszych i większych korporacjach. Systemy z jakimi miałam do czynienia były od bardzo małych (systemy Sage) do bardzo dużych (systemy SAP-All-in-One).W mojej pracy sprzedażowej spotkałam przedsiębiorstwa z różnych branż, o różnym stopniu skomplikowania procesów. Analizowałam je pod kątem przydatności pod określony system.

Siłą rzeczy, analizy te zawsze oparte są na wytypowaniu określonych procesów, które dany system potrafi obsłużyć. To jednak nie zawsze było TYM, czego potrzebował klient dla sprawnego działania organizacji. Naturalna koleją rzeczy było więc ukierunkowanie zainteresowań na rzeczywiste potrzeby klienta – NIEZALEŻNIE od systemów.

Takie podejście daje klientowi pewność, że analizy procesów i późniejszy dobór systemu wspomagającego zarządzanie jest faktycznie skupiony na potrzebach klienta a nie dostawcy oprogramowania”

Nasza praca pozwala na dogłębne przyjrzenie się procesom organizacji, znalezieniu punktów kluczowych, które muszą być wsparte przez system ERP, zanalizowaniu procedur wewnętrznych firmy i tym samym sprecyzowaniu CO i JAK powinno znaleźć się w systemie.

Doświadczenie uczy, że im lepiej przygotowany projekt przed wdrożeniem systemu, tym bezpieczniejszy jest sam proces wdrożenia i tym pewniejsze są efekty w postaci osiągnięcia zamierzonych celów.

System ERP to tylko jedno z wielu narzędzi, jakimi posługuje się organizacja Klienta. Rzecz w tym, by narzędzie to było dobrane tak, by organizacja osiągała cele biznesowe a nie informatyczne.

Nie jesteśmy związani z żadnym Dostawcą systemów ERP. Cenimy sobie niezależność w wyrażaniu opinii oraz bezstronność, gdzie dobro Klienta jest na pierwszym miejscu.

Profesjonalność oraz wypracowana przez lata metodyka pracy jest naszym największym atutem.

Zmieniamy się

Dnia 22 grudnia 2017 roku firma 4 Business Consulting połączyła siły z Aldea Consulting tworząc Spółkę Aldea IT Consulting Sp. z o.o. Sp. k.